Czy mdłości mogą mieć związek z seksem oralnym?

Witam, W czasie dni płodnych uprawiałam seks z mężem, stosunek przerywany. Wiem to bardzo nieodpowiedzialne, ale niestety tak wyszło. Po dwóch dniach zaczęło mnie bardzo mdlić? Czy mdłości mogą świadczyć o ciąży, wydaje mi się, że to stanowczo za szybko? Czy mdłości mogą mieć związek z seksem oralnym? Nie planujemy powiększenia rodziny, wiec może sama sobie jakoś "wkręciłam" to wszystko. Okres miałam 6.08 a stosunek odbył się 19.08 cykl 29 dniowy. Dziękuję

Dzień dobry!

Jedyną skutecznym sposobem odpowiedzi na Pani pytanie jest wykonanie testu ciążowego. Na każdym teście znajduje się informacja o jego wrażliwości i o tym, jak wczesną ciążę wykrywa. Warto również wybrać się do lekarza ginekologa, który także podczas badania będzie mógł udzielić więcej informacji.

Mdłości mogą być wywołane intensywnym seksem oralnym, ale także wieloma innymi czynnikami - przejedzeniem, przeziębieniem, osłabieniem organizmu, zatruciem pokarmowym, stresem itp.

Pozdrawiam!