Czy mężczyzna może nie czuć wytrysku?

Czy możliwe,że jestem w ciąży? Razem z chłopakiem uprawialiśmy seks, zabezpieczaliśmy się. On dostał wytrysk. Później, jakąś 1h po, zrobiliśmy to drugi raz (po dokładnym umyciu). Jednak tym razem bez prezerwatywy. Partner nie doszedł, choć 3 razy miał takie wrażenie jakby było blisko. Czy mógł nie czuć 2 wytrysku? Wczoraj miałam dostać miesiączkę.. Mam nabrzmiałe piersi, wrażliwe sutki. Czy mogę być w ciąży?

Dzień dobry!

Jest możliwe zajście w ciążę, podczas każdego stosunku, który nie został zabezpieczony antykoncepcją - czyli tak, jak przy Państwa drugim zbliżeniu tego dnia.
Plemniki zdolne do zapłodnienia znajdują się także w preejakulacie, to znaczy, że nie musi dojść do wytrysku, aby ciąża była możliwa.
Jest naturalne i powszechne, że mężczyzna bezpośrednio po pierwszym stosunku potrzebuje czasu fizjologicznego "odpoczynku" i może pojawić się trudność z osiągnięciem ponownego wzwodu, wzwód niepełny lub trudności z osiągnięciem orgazmu. Nie oznacza to jednak możliwości rezygnacji z antykoncepcji.
Proszę wykonać test ciążowy, kiedy będzie to możliwe zgodnie z instrukcją używania testu (tzn. po wymaganym czasie, który musi upłynąć od ryzykownego stosunku, aby wynik był wiarygodny) lub zgłosić się do lekarza ginekologa.

Pozdrawiam!