Czy mikroskurcze mogą oznacza chorobę Parkinsona?

witam czas temu mialem mikroskurcze przeszly po jednej paczce magnezu z potasem ,teraz wrucilo znow to do mnie i mam znow mikroskurcze na calym ciele trwaja one doslownie sekunde ale w roznych miejscach meczy mnie strach bo mysle ze to moze byc parkinson prosze o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Może niedobory są większe i potrzebna jest dłuższa suplementacja, sugeruję podstawowe badania krwi: morfologia, tsh, jonogram, wapń.
Pozdrawiam