Czy mogą wystąpić powikłania i właściwie co to za schorzenie?

Witam! Mam na imię Justyna i mam 17 lat. Od około sześciu tygodni odczuwam bóle pleców. Na wysokości łopatek boli mnie czasami, najczęściej wieczorem, jak leże już w łóżku, ale nie w tym największy problem... Kiedy się schylam, siadam i wstaję lub nawet leżąc, przewracam się z boku na bok, boli mnie w okolicy lędźwiowej. Jest to mocny, kłujący, uciskający ból. Bylam u lekarza rodzinnego i najpierw skierowano mnie na badanie podstawowe moczu. Wyniki: pH : 7.0 SG <=1.005 PRO NEGATIVE GLU NEGATIVE URO 0.2 E.U. / dl BIL NEGATIVE KET NEGATIVE BLO NEGATIVE NIT POSITIVE |-|ub LEU NEGATIVE Pani doktor stwierdziła, że wyniki są świetne i dała skierowanie do ortopedy. W szpitalu zrobiono mi zdjęcie RTG i Pan lekarz ortopeda stwierdził, że mam niezrośnięte kręgi w odcinku lędźwiowym i są one skierowane w odwrotnym kierunku (potocznie mówiąc). Zalecił robienie brzuszków. Kontrola za trzy miesiące, jeśli nie będzie poprawy to rehabilitacja. Chciałabym się dowiedzieć, czy w tym przypadku mogą wystąpić powikłania i jak to się może skończyć? Jest to wyleczalne? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam,Justyna :)

Redakcja abcZdrowie

Witam,

trudno mi Pani pomóc, gdyż bazuję tylko na potocznym przekazie ustnym, który nic nie wnosi.

Proszę spróbować rehabilitacji - ewentualnie radzę, aby zapytała Pani, czy w obecnym stanie nie było korzystniejsze pływanie, które równomiernie i stopniowo powoduje wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych.

Pozdrawiam