Czy mogę bez problemu wybielić zęby?

Witam Za 5 dni mam nadbudowanie jedynek i dwójek bo są skruszone. Mam nakładki wybielające (brakuje mi raptem kilku odcieni do tego który chce uzyskać). I tu rodzi się moje pytanie. Czy mogę wybielać je bez stresu? Ponoć tydzień/dwa po wybielaniu nie można nadbudowywac i dwa tygodnie wychodzi kolor, jeżeli nadbuduje po wybielaniu, a zęby wrócą po kilku dniach do poprzedniej barwy ?

Wybielać bez stresu - nie ma przeciwskazań do nadbudowy bezpośrednio po wybielaniu. Zabieg wybielania i odbudowy powinien dzielić minimum tydzień dla stabilizacji koloru ale nie jest to niezbędne.

Radzę wybielać, po wybielaniu nie ma przeciwwskazań do odbudowy (stosując preparaty domowe dopuszczone do obrotu na terenie UE). Po wybielaniu najlepiej odczekać około tygodnia na wyrównanie się koloru.