Czy mogę bezpiecznie stosować Bromocorn?

Witam, rok temu miałam wykonana ablacje w związku z występującym częstoskurczem komorowym. Wszystkie wyniki EKG mam teraz w normie. Choruję na wysoki poziom prolaktyny i został mi przypisany lek bromocorn. Czy nie ma żadnych przeciwwskazań do zażywania go?

Stosowania bromokryptyny unika się u pacjentów z chorobami serca, jeśli jednak potencjalne korzyści przewyższają ryzyko działań niepożądanych, lek należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza. Zaburzenia rytmu po ablacji mogą powrócić niezależnie od stosowania wspomnianego leku.