Czy mogę być jakieś skutki uboczne szczepionki na WZW B?

Dzień dobry, dwa tygodnie temu wysypało mnie bolesnymi bąblami w okolicy odbytu. Ponieważ akurat byłam umówiona na trzecie szczepienie przeciwko WZW B w trakcie badania lekarz w zasadzie niczego konkretnego nie stwierdził, dostałam receptę na triderm i nie ma przeciwskazań do wykonania szczepienia. Po jakimś czasie ponowiłam wizyte u innego lekarza, który stwierdził, że to półpasiec. Czy w związku z tym, że szczepienie zostało wykonane w trakcie takiej infekcji, mam się czymś martwić? Generalnie nic się od tego czasu nie działo niepokojącego, biorę Heviran aktualnie i rany po bąblach się już goją. Zastanawia mnie tylko, czy jest w takim przypadku ryzyko wystąpienia jakiś "skutków ubocznych" szczepienia w trakcie innej infekcji wirusowej. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Źle, że pierwszy lekarz zezwolił na szczepienie. Szkoda, ze nie rozpoznał półpaśca. Generalnie jednak w aktualnej sytuacji nie ma się czym martwić. Jedyna wątpliwość to czy uodpornienie na żółtaczkę typu B będzie odpowiednio wysokie i długotrwałe. Po ok roku od szczepienie proponowałbym wykonać badanie poziomu przeciwciał przeciw WZW typ B.