Czy mogę być w ciąży i kiedy powinnam wykonać kolejny test, aby był wiarygodny?

Mam regularne cykle, które trwają 32 dni. Kochałam się z partnerem 4 marca, czyli 6 dni przed okresem (teoretycznie dni niepłodne, czy więc jest możliwość zajścia w ciążę kilka dni przed okresem). Okres powinnam dostać 10 marca. Dzisiaj jest 14 marca, a okresu jeszcze nie dostałam. Ostatnie 2 dni przespałam, ponieważ dopadło mnie dziwne zmęczenie. Zrobiłam dziś test ciążowy, ale pewnie jest na to za wcześnie. Na teście pojawił się cień kreski. Nie wiem, jak to rozumieć.
Czy mogę być w ciąży i kiedy wykonać kolejny test, aby był wiarygodny? Czy gdyby to była ciąża, to moje dziwne samopoczucie mogę właśnie tym tłumaczyć, czy jest na to za wcześnie?
Proszę o szybką odpowiedź. Wiem, że przez internet nie wykona Pan/i badania, ale chcę wiedzieć, czy jest możliwość ciąży w czasie dni niepłodnych, tym bardziej że przez kilka dni jeździłam na nartach i boję się, że w razie ciąży mogłam przy upadkach się poobijać.

Witam serdecznie!
Jeśli dobrze rozumiem, na teście ciążowym wystąpił cień drugiej kreski wskazujący na ciążę. W takiej sytuacji wskazane jest powtórne wykonanie testu, najlepiej z porannej porcji moczu, gdyż właśnie z rana, po przebudzeniu, mocz ma największą gęstość i stężenie wszystkich metabolitów.
Domowe testy ciążowe dają wiarygodne wyniki już po dniu spodziewanej miesiączki lub 14 dni po ryzykownym zbliżeniu. Oczywiście, może Pani również wykonać test z krwi polegający na oznaczeniu hormonu we krwi.
Jeżeli Pani cykle są regularne, to ryzyko ciąży jest minimalne. Nie możemy jednak wykluczyć, czy wyjazd na narty wiążący się ze zmianą klimatu i zwiększonym wysiłkiem nie doprowadził do wydłużenia cyklu i przesunięcia owulacji z okresem płodnym.
Niezależnie od przypuszczeń sugerowałabym powtórnie wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam