Czy ten test ciążowy mam uznać za wiarygodny?

10 sierpnia miałam zbliżenie bez penetracji, 2 dni później dostałam okres lecz był lżejszy i trwał 2 dni krócej (5 dni). Czy istnieje możliwość, że jestem w ciąży? Zrobiłam test dokładnie 14 dni po tym incydencie (negatywny). Czy mogę ufać wynikowi jeśli mam jeszcze około 10 dni do kolejnej miesiączki?

Zbyt mało danych podała Pani, aby udzielić odpowiedzi. Test ciążowy jest wiarygodny w terminie spodziewanej miesiączki, nie wcześniej. Jeśli miała Pani już jedną miesiączkę po zbliżeniu to raczej nie jest Pani w ciąży.