Czy mogę być w ciąży mając 44 lata?

Witam 13pazdziernika miałam sex z prezewatywa okres powinien być 3 listopada . Teraz jest 17 listopada i okresu dalej nie mam robiłam po 30 dniach trzy testy wszystkie wyszły negatywnie. Czy mogę być w ciąży.mam 44 lata czy to możliwe że to menopauza

Możliwa jest zarówno ciąża(jednak mało prawdopodobna przy negatywnych testach ciążowych), jak i menopauza. Sugeruję wizytę u ginekologa.