Czy to może być ciąża, a testy się mylą?

Witam.

Mam 24 lata, oboje z mężem staramy się o dzidziusia. Ostatnią miesiączkę miałam 30.10.10. moje cykle wynoszą 29, 30 dni, kochaliśmy się 11 i 14 listopada w dni płodne. Miesiączka spóźnia mi się 9 dni, zrobiłam trzy testy i wszystkie wyszły negatywnie. Pierwszy wykonałam przed spodziewaną miesiączką, drugi w dniu spodziewanej miesiączki, a trzeci 6 dni po spodziewanej miesiączce. Temperatura w pochwie wynosi 37,3 czy to możliwe, że jestem w ciąży a testy się pomyliły. Dodam jeszcze że 16 i 17 listopada miałam plamienie (brązowa krew) i do tej pory czuję lekki ból w brzuchu. Bardzo proszę o odpowiedź

Dzień dobry!

Rozumiem, że tylko w te dwa współżyliście Państwo i potem nie? Gdyby więc z nich miała być ciąża to dodatni test ciążowy byłby już po 28 listopada. Jeśli testy były nie przeterminowane to właściwie nie mylą się.

Podwyższona temperatura i pobolewania w podbrzuszu mogą też być objawem zakażenia.
z poważaniem