Czy nie za wcześnie na test?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
28 października miałam okres. Trwał on jak zawsze 7dni. 21 listopada odbyłam stosunek. Na początku zaczęliśmy bez zabezpieczenia​, a do wytrysku doszło w prezerwatywie. Pomimo tego bardzo się denerwuję, ponieważ wiem że jest coś takiego jak preejakulacja.

Mam pytanie, ponieważ 1 grudnia zrobiłam badanie krwi hcg i wynik wyszedł 0 i dodam jeszcze, że miesiączka spóźniała mi się o dwa dni.
Czy nie za wcześnie na ten test? Robiłam również testy domowe i wyszły negatywnie. Czy mogę być w ciąży? Czy mam powtórzyć badania hcg?

Dzień dobry!

Jeśli do zapłodnienia miałoby dojść 21 listopada to najwcześniej testy wyszłyby dodatnie 14 dni po stosunku. Jeśli więc do tej pory nie będzie krwawienia można wykonać diagnostyczny test lub wykonać badanie poziomu Bhcg z krwi.

Z poważaniem