Stosunek przerywany, brak krwawienia - czy jest możliwość ciąży?

Kochałam się ze swoim chłopakiem 4.12 okres powinnam dostać 9.12. stosunek był przerywany bez zabezpieczenia. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Zrobiłam już 3 testy każdy o innej porze dnia i każdy negatywny.
Proszę o szybką odpowiedź. Dodam, że zwykle miałam bardzo regularne miesiączki. Czy jest możliwe, że to przez nerwy i strach przed ciążą nie mam okresu?

Dzień dobry!

Oczywiście stres bardzo często jest powodem zmian hormonalnych. Może mieć wpływ na przesunięcie miesiączki.
Jeśli ze współżycia z dnia 4 grudnia miałaby być ciąża to test ciążowy byłby dodatni najwcześniej 18 grudnia. Dla weryfikacji testu ciążowego można wykonać poziom hormonu BHCG z krwi

Z poważaniem