Czy mogę jakoś pomóc mojej siostrze?

Witam. Mam pytanie Moja Siostra Bliźniaczka urodziła się z Dziecięcym Porażeniem Mozgowym. Miała kilka operacji by mogła chodzić. Nacinali jej Achillesy, nacuevua ma również pod kolankami i w pachwinach. Obecnie nóżki tzn stopy, kostki lecą jej do środka. Chodzi jej się o wiele gorzej. Martwię się o nią chciałabym jej jakoś pomóc. Jest bardzo aktywna osoba i szczupła więc nie obciąża za bardzo tych nożek. Proszę o poradę. Czy są jakieś sposoby nie operacyjne by jej pomóc.?pozdrawiam

NEUROLOG , ORTOPEDA i REHABILITANT muszą ocenić stan Siostry i ustalić dalszy plan leczenia i usprawniania, może ortezy, buty ortopedyczne?... ... Ważny PACJENT I OBJAWY NEUROLOGICZNE i historia leczenia; obraz RTG / MRI , LABORATORYJNE BADANIA...Istotne też inne schorzenia ; .. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań; Najważniejszy stan ogólny i neurologiczny PACJENTA ; Jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Wskazane regularne kontrole u Neurologa ; z dotychczasową dokumentacją, wynikami badań Pozdrawiam i zapraszam dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska