Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy mam się leczyć prywatnie na zatoki?

Dzień dobry 20 lat temu miałem mieć zabieg na zatoki wystraszyłem się i nie poszedłem obecnie mam 40 lat i całoroczny nieżyt nic mi nie spływa z nosa,biorę dużo leków obecnie antybiotyki na zapalenie zatok.Przeszedłem 3 laryngologów w ciągu roku każdego prosiłem na rtg,tk ale żaden mi nie chciał dać skierowania tylko leki jedne za drugimi.Czy powinienem się leczyć prywatnie i o co w tym wszystkim chodzi,bo żadne leki nie pomagają,czuje bóle skroni,cały rok spływa mi wydzielina w tyle gardła,nie mam węchu i się często duszę.
MĘŻCZYZNA, 42 LAT 3 miesiące temu

Zabieg balonikowania i płukania zatok

Balonikowanie zatok to jeden ze sposobów leczenia uciążliwego, ciągle nawracającego zapalenia zatok. Obejrzyj filmik i dowiedz się, na czym polega ten zabieg.

Czy NIGDY nie robiono RTG / TK zatok?? Nie umiem powiedzieć bez badania Pacjenta i Ważny PACJENT I OBJAWY NEUROLOGICZNE, inne schorzenia... ;Konieczna pełna konsultacja laryngologiczna, neurologiczna: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Wskazane regularne kontrole u Neurologa ; z dotychczasową dokumentacją, wynikami badań Pozdrawiam i zapraszam

dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy