Czy mogę jechać do parku rozrywki mając częstoskurcz nadkomorowy?

Dzień dobry. Jestem kobietą, mam 22 lata. Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie częstoskurcz nadkomorowy. W lipcu 2015 miałam zabieg zamrażania. Niestety, od tego czasu miałam już 6 ataków, około 200 uderzeń na minutę. Częstoskurcz pojawia się różnie; czasami to silny wysiłek, czasami bez powodu. Nie leczę się farmakologicznie. Chciałabym pojechać do znanego parku rozrywki - Energylandii. Czy są jakieś przeciwwskazania? Czy po prostu mam odpuścić sobie te bardziej "hardkorowe" kolejki górskie oraz te, w których występuje duże przeciążenie? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, z góry dziękuję.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Szczerze mówiąc takie przypadki zawsze należy traktować bardzo indywidualnie i w takiej sytuacji najlepiej jest poradzić się swojego lekarza prowadzącego - kardiologa.