Czy mogę jeść wafle ryżowe naturalne po operacji usunięciu wyrostka robaczkowego?

Dzien dobry. Wczoraj mialam operacje usuniecia wyrostka robaczkowego. Dzisiaj zostalam wypisana do domu. Moim pierwszym posilkiem byl kleik. Czy moge jesc wafle ryzowe naturalne? I czy moge zjesc na kolacje bulke z maselkiem?

Witam, rozumiem marzenia o jedzeniu, ale spokojnie - przewód pokarmowy musi się nieco wygoić, powoli uruchomić (= rozruszać), tak że dietę - kleiki stopniowo trzeba rozszerzać. Wafle ryżowe nie powinny zaszkodzić. Początkowo dietę stopniowo rozszerzać zacząć od pokarmów gotowanych często a mało i stopniowo rozszerzać. Tłuszcze jako trudniej trawione włączyć później.
Mimo wszystko życzę smacznego ;)