Czy mogę mieć brązową kreskę, skoro nie jestem w ciąży?

Robiłam już kilka testów i wyszły negatywnie, ciągle coś mi się przelewa w brzuchu.

Witam serdecznie,
test ciążowy najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. W przypadku wątpliwości należy go powtórzyć po około tygodniu. Jeśli właśnie w takim czasie wykonała Pani kolejne testy i ich wyniki są negatywne, to w zasadzie ciąża jest wykluczona.
Objawy, które się pojawiły, nie mają zatem związku z ciążą. Gdyby były one bardzo dokuczliwe, proponuję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu.
Pozdrawiam