Czy pomimo 4 negatywnych testów mogę być w ciąży?

Witam!
Mam taki problem. Otóż od około miesiąca nie miałam normalnego okresu (wystąpiło tylko 3-dniowe krwawienie, delikatne), boli mnie podbrzusze (prawy i lewy jajnik), bolą mnie kości łonowe, często chodzę do toalety i mam zaparcia. Nie powiększyły mi się piersi, nie wymiotuję, nie mam zgagi itp. jak w czasie ciąży.
Dodam, że zrobiłam 4 testy ciążowe i każdy wynik był negatywny, ale pomimo tego coś jest nie tak, jak powinno. Co się ze mną dzieje? Czy to może być ciąża i testy mnie oszukały?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

Witam serdecznie,
nie wszystkie miesiączki są do siebie podobne. Mogą się one między sobą nieco różnić. Test ciążowy najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Wówczas wynik testu powinien być wiarygodny. Jeśli tak Pani postąpiła, to ciąża jest w zasadzie wykluczona.
Z drugiej strony dolegliwości bólowe podbrzusza oraz zmiana charakteru miesiączki mogą być spowodowane np. stanem zapalnym dróg rodnych, torbielami jajników.
Dlatego w tej sytuacji proponuję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam