Test negatywny, a mimo tego nie mam miesiączki: co może być przyczyną?

Co mi może być, jeżeli od stycznia nie mam miesiączki, a robiłam test i nie wykazuje ciąży. Nic mnie nie boli.

Witam serdecznie,
Test ciążowy należy wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Wówczas jego wynik jest wiarygodny i ciąża jest wykluczona.
Brak miesiączki może być wynikiem stresu, dużego wysiłku fizycznego, zmiany klimatu, intensywnego odchudzania. Należy również wziąć pod uwagę zaburznia hormonalne oraz torbiele jajników. Powinna Pani umówić się na wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam