Czy mogę mieć niedoczynność tarczycy mając 19 lat?

Dzień dobry, mam problem z rzekomo stwierdzoną niedoczynnością tarczycy. Byłam na komisji wojskowej i wyszło mi lekko podwyższone TSH. Powtórzyłam badanie i było to samo. Wybrałam się więc do endokrynologa, usg tarczycy jest w normie, ft3 i ft4 także jest dobre, antyTPO i antyTG też wyszło w normie. Jedyne co to podwyższone jest tylko TSH i na tej podstawie lekarze na komisji wojskowej stwierdzili mi niewyrównaną niedoczynność tarczycy i nie mam możliwości podjęcia studiów. Czy lekarze orzecznicy mają prawo stwierdzic niedoczynność widząc dobre wyniki hormonów tarczycy jak jedynie TSH jest podwyższone? Słyszałam, że może tak się dziać od stresu, wysiłku czy innych takich rzeczy, ale oni twierdzą, że wiedzą lepiej. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Sugeruję uzyskanie zaświadczenia od endokrynologa o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów.