Czy mogę mieć problemy z płodnością?

Nie mogę zajść w ciaze od roku się staramy z partnerem mam 21 lat w czerwcu stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy biorę leki w wrześniu mam kolejną wizytę moj wynik The wynosił ponad 5 tys. W lipcu okres miałam 14 lipca później 21 brązowe plamienia tydzie n po tym 28 dostalam okresu ale był dziwny bardziej jak guma i miał dziwny zapach . Czy powinnam zgłosić sie do lekarza? Czy moge mieć problemy z plodnoscia ? Z gory dziękuję za odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa, niedoczynnośc tarczycy może być przyczyną trudności z zajściem w ciąże, wymaga leczenia i systematycznych kontroli tsh.
Pozdrawiam