Czy mogę mieć wielowodzie?

Witam. Jestem w 28 tyg i 5 dni. Mam 40 lat. Pierwsza ciąża. Naturalna. Dziecko wazy 1492, czyli wyprzedza wiek ciąży. W usg AFI - 20 cm. Norma jest do 20. Czy to już jest wielowodzie ? Wykryto tez ognisko hipohogenne w 21 tyg ciąży w lewej komorze. Czy mam się martwić , ze dziecko moze mieć wady genetyczne ?? Dodam , ze w PAPA wyszło ryzyko niskie i pośrednie. Test Sanco Plus. Wszystko ok. Proszę o odpowiedz w ciągu 1 doby , gdyż bardzo się martwię. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Niestety okres oczekiwania na odpowiedź jest bardzo długi z powodu ogromu pytań. Bardzo przepraszamy, mam nadzieję że już ginekolog prowadzący ciąże rozwiał wszelkie wątpliwości