Wielowodzie pod koniec ciąży

Wielowodzie pod koniec ciąży. w 35 tc trafiłam do szpitala w związku z nadciśnieniem, wtedy też zauważono wysokie AFI 25(4.12), ciśnienie się unormowało, jednak AFI nadal wysokie 22,18,24, w kolejnych trzech dniach. Wypisano mnie ze szpitala zalecono kontrolę AFI co 7 dni, i 1 raz w tyg NST/KTG. Moja córeczka jest spora w 37 tc ma już o. 4100, w 31 tc miała 2450, AFI 14. We wcześniejszych badaniach USG nie stwierdzono wad płodu. To moja II ciąża, syn urodził się w 39 tc, 4610g i 62 cm przez cc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę stosować się do zaleceń lekarz prowadzącego i kontrolować poziom wód płodowych. Pełnej interpretacji może dokonać jedynie lekarz prowadzący, który ocenia stan kliniczny. Pozdrawiam.