Mało wód płodowych w 39-tygodniu ciąży

Witam moja 18-letnia córka jest w 39 tygodniu ciąży pominę fakt że ciąża od początku była prowadzona na "odczep się". tydzień temu 11.06 lekarz stwierdził mało wód płodowych AFI- 90mm a dziś na wizycie AFI- 49mm czy w takiej sytuacji mozna przenosić ciążę czy raczej porod powinien zacząć sie w wyznaczonym terminie za pomocą kroplówki? Termin córka ma na 27 czerwca.... Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze udac sie pilnie do ginekologa bo może córce odpływa płyn owodniowy! Proszę też dużo pic.