Czy mogę przerwać branie tebletek I poczekać aż wystąpi krwawienie?

Witam. Od roku przyjmuję tabletki antykoncpecyjne Lesiplus. Ostatnio byłam zmuszona przesunąć okres więc zgodnie z zaleceniem lekarza nie zrobiłam przerwy pomiędzy kolejnymi opakowaniem tabletek. Z nowego blistra wzięłam 8 tabletek, jednak od pięciu dni mam okropny ból piersi, do tego stopnia, że nie mogę ich dotknąć. Czy mogę przerwać branie tabletek, poczekać aż wystąpi krwawienie ? Podejrzewam, że wtedy ból Ustąpi. Jeśli tak, to w jaki sposób wrócić potem do brania tabletek?

Dzień dobry, może Pani rozpocząć 7-dniową przerwę w dowolnym momencie, należy jednak pamiętać, aby po 7 dniach rozpocząć przyjmowanie tabletek.