Czy mogę razem stosować te leki?

Witam , biorę promolan na stany lękowe ok 2 tygonie 2x 50 mg. lekarz neurolog zlecił mi Dulsewię na bóle neuropatyczne kończyn dolnych.. Czy mogę sosować te leki razem , czy powinnam odstawić promolan i od razu zacząc brać Dulsevie czy może dopiero po kilku dniach po odstawieniu promolanu zastosowć Dulsevię? Boję się o interakcję wyżej wymienionych leków.

Witam! Leki te nie wchodzą ze sobą w niebezpieczne reakcje - można je stosować razem. Ponadto Dulsevia jest lekiem z grupy SNRI i ma mocne działanie przeciwlękowe. Powodzenia W. Łuczkowski.