Czy mogę stosować Hydroksyzynę przy tężyczce?

Witam. Od pewnego czasu mam drżenia i napięcia mięśni w różnych miejscach. Wyniki krwi są w normie, elektrolity też, byłam u neurologa i mam objaw chvostka. Lekarz stwierdził tężyczkę i kazał przyjmować, wapń, magnez b6, wit D3 do tego podczas drżenia występuje lęk. Mam też nerwicę lękową. Dostałam na spanie hydroksyzynę, ale w ulotce jest napisane, że przy zaburzeniach elektrolitów nie przyjmować. Pytanie czy mogę przyjąć 10/15mg przed snem?

Z Pani wiadomości wynika, że obecnie stężenie elektrolitów mieści się w zakresie wartości referencyjnych. Uważam, że ryzyko wystąpienia groźnych zaburzeń rytmu serca po zastosowaniu Hydroxyzyny przy wyrównanej gospodarce jonowej jest minimalne i może Pani zastosować lek w małej dawce.