Czy mogę w tej sytuacji stosować Neurovit?

Witam biorę nedal,xifaxan, debutir forte,borelyma, Wit d3,czy mogę zażywać neurovit?lek przepisał neurolog na cięrpnące ręce,jakie leki przeciw bólowe mogę zastosować w razie bólu głowy?
KOBIETA, 53 LAT 2 miesiące temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

Neurovit to lek zawierający kompleks witamin z grupy B i stosowany jest w neurologii, a także w niedoborach witaminowych. Niweluje dolegliwości związane z neuropatiami i zaburzeniami przewodnictwa nerwów różnego pochodzenia. Niweluje bóle i parestezje spowodowane między innymi uciskiem na struktury nerwowe – np. w chorobach kręgosłupa.

Może być stosowany, w dawce określonej przez lekarza, wraz z innymi lekami – proszę tylko pamiętać, by nie przekraczać zalecanych dawek leku, a także nie przedłużać kuracji bez wskazań lekarskich.

Więcej informacji na temat leku pod adresem: https://zywienie.abczdrowie.pl/neurovit-charakterystyka-wskazania-przeciwwskazania-srodki-ostroznosci-dawkowanie-skutki-uboczne.

Jeśli chodzi o ból głowy, to ważne jest, by ustalić jego przyczynę, a także nasilenie – może być jednym ze skutków ubocznych wynikających z zażywania np. leku Nedal. Bóle związane z ciśnieniem atmosferycznym czy pochodzenia naczyniowego i inne, zdarzające się także zdrowym osobom, może Pani niwelować ibuprofenem lub paracetamolem, najlepiej jednak, by zgodę na to wyraził lekarz prowadzący.

Być może zainteresuje Panią także ten materiał: https://portal.abczdrowie.pl/bol-glowy-jak-rozpoznac-kiedy-jest-niebezpieczny.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy