Czy mogę w tym samym czasie brać leki na grypę?

Biorę lek Vesicare 10mg. Czy mogę w tym samym czasie brać leki na grypę? Jestem chora i nie wiem czy mogę łączyć te leki. Czy mogę Vesicare brać jeszcze z innymi lekami (typu Biotebal ) i suplementami diety (magnez, belissa) oraz czy wchodzi w gre branie suplementów na odchudzanie, spalaczy tłuszczu. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Nie należy przyjmować 'spalaczy' szczególnie podczas choroby - kiedy to organizm i tak potrzebuje więcej energii (podwyższona temperatura, systemy naprawcze).