Czy mogę wstawić zęby będąc w ciąży?

Od 2 lat mam aparat ortodontyczny. Nadszedł czas na jego ściągnięcie. Aby zęby się nie przesunęły muszę wstawić 2 brakujące zęby. Sprawę komplikuje to że właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży. Czy w ciąży można uzupełnić braki zębowe? Czy istnieje jakieś tymczasowe rozwiązanie na czas ciąży.

Najlepszym rozwiązaniem uzupełniania braków są implanty. Aby zaplanować taki zabieg potrzebna jest diagnostyka TK się dopiero dociąży można zrobić. W czasie ciąży najlepiej jak będzie Pani maiła cały czas aparat lub ortodonta wykona odpowiednią retencję aby zęby nie zmieniły położenia i aby można było wróć do tematu po porodzie.