Czy aparat przesunie zęby?

Dzień Dobry. Ostatnio musiałem usunąć dolną szóstkę. Czy w miejsce tej szóstki, 7 może się lekko przesunąć (wykrzywić)? Czy można aparatem przesunąć ta 7 czy trzeba by wstawić implant?

Zęby sąsiednie będą się kierować w stronę brakującego zęba, a ząb górny będzie wysuwał się w dół. Można przesunąć ząb aparatem ale nie zawsze uda się taki zabieg w wieku dorosłym, ponieważ ząb ma do pokonania długą drogę. Optymalnie implant.