Czy mogę wypić krople żołądkowe przed zabiegiem depilacji laserowej twarzy?

Czy wypicie 10 kropel żołądkowych na 6 dni przed zabiegiem depilacji laserowej twarzy jest już przeciwwskazaniem do wykonania takiego zabiegu? Krople mają w swoim składzie dziurawiec, a akurat przed wypiciem nie sprawdziłam skladu

Dzień dobry, regularne picie / przyjmowanie suplementów ziołowych mogących uwrażliwiać skórę na światło nie jest wskazane podczas terapii laserowych. Zaleca się nie przyjmować suplementacji na około 5 dni przed zabiegiem. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.