Czy mając toczeń mogę wykonać depilację ipl bikini?

Dzień dobry, proszę o informację czy przy TRU w fazie remisji od roku mogę wykonać depilację IPL strefy bikini. Przyjmuję na stałe hydrochlorochinę i 5 mg encortonu na dobę. wiadomym jest, że raczej odstawienie tych leków nie jest możliwe. Jeśli warunkowo tak, to czy zabieg musiałby być wykonany urządzeniem spełniającym jakieś konkretne normy?

Dzień dobry, przyjmowane leki mogą uwrażliwiać na światło, przez co podczas ich przyjmowania nie powinno się wykonywać żadnych zabiegów laserowych oraz IPL. Każde urządzenie generujące wiązkę świetlną może wywoływać reakcje niepożądane. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.