Czy to wszystko może mieć związek z jedną z tych chorób?

Od miesiaca nie wiem co mi dolega. Na poczatku miesiaca miałam prawdopodobnie atak paniki który pózniej się powtarzał co jakiś czas. Lekarz psychiatra przepisał mi leki(Escitalopram za tydzień wieksza dawka i Trittico co 3 dni wieksza)na dzień i na noc jednak od tygodnia nasila się u mnie osłabienie, nieuzasadnione kołotania serca, nudności sle bez wymiotów, napady gorąca, ucisk w klatce piersiowej co za tym idzie uczucie duszności, dodatkowo różne bóle na wysokości klatki piersiowej i pogarszający się ból brzucha i taki ucisķ ból w klatce piersiowej. Z dnia na dzień czuję się coraz gorzej i mam wrażenie ze ciagle tyje i jestem cała roztrzęsiona. Zauwazylam też ze wypada mi bardzo dużo włosów. Bólg głowy utrzymujący się od miesiaca. Mam podwyższone Neutrocyty, tsh3 3,1, amylaza w surowicy 28. Czy to wszystko jest nerwica, łęk uogólniony i efekty uboczne leków czy może być to inna choroba? Lekarz rodzinny na zespół jelita przepisał mi duspatalin retard i neurovit ale nadal mam problem z zalatwianiem sie. Codziennie czuje się coraz bardziej słabo i coraz gorzej mi się oddycha. Przeważnie po obudzeniu się czuje się dobrze a wszystko zaczyna się po jakimś czasie. Temperatura ciała ciągle 37

Dzień dobry, jeśli niedawno zaczęła Pani przyjmować przepisane leki, poleciłabym konsultację z psychiatrą w związku z objawami, które występują i pogarszajacym się samopoczuciem.