Czy mogę zażywać spalacz thermoo speed extreme z innymi lekami?

Witam! :) Czy mogę zażywać spalacz thermoo speed extreme z innymi lekami? Lekarz mi przepisał tabletki - Rantudil Retard. Muszę przerwać cykl, czy łączenie tych dwóch produktów jest dozwolone?|

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej może Pani połączyć oba preparaty, choć ogólnie polecam udanie się do dietetyka w celu ustalenia odpowiedniej diety i wysiłku fizycznego.