Czy mogę zmniejszyć piersi na NFZ u osoby w wieku 21-lat?

Witam mam ogromny biust od kiedy zaczelam dojrzewac. W ciazy dodatkowo przytylam i przez piersi nie moge schudnac. Nawet rowerem nie moge jezdzic bo kolanami uderzam o piersi. Chodzenie po schodach, bieganie , zginanie sie to ogromny bol. Mam 21 lat i nie ma nigdzie stanika w moim rozmiarze do tej pory kupowalam w change 85M aktualnie jest za maly a wiekszych nie ma. Jak leze piersi nie sa na klatce tylko leza obok jak "dwa nalesniki" jest to berdzo uciazliwe. Dodatkowo pod piersiami bardzo mi sie odparza i boli kregoslup( chodze z tego ppwpdu na rehabilitacje) co moge zrobic. Czy kwalifikuje sie na operajce na nfz? Jak sie do tego zabrac? Od kogo potrebne skierowanie. Kazdy lekarz do ktorego chodzilam nic nie wie o zadnej operacji zmniejszenia i nie wiem do kogo wgl sie zglosic. Pomozcie

Pozdrawiam i życzę poprawy!! Czy jest też nadwaga, zaburzenia metaboliczne ??