Czy mógł się zrobić suchy zębodół?

Witam, w piatek mialam wyrwaną dolną prawą szóstkę, denrystka odrazu mi założyła do środka jakiś biały preparat, mówiła o tym gąbeczka. Do soboty bylo wszystko ok, ból do zniesienia, skrzep byl czerwony, cały czas pilnuje by nie odpadł. W niedziele zaczęło bardzo boleć, skrzep nadal jest koloru szarego, wiec nie może to być suchy zębodół? więc skąd u mnie silny ból. Do tego doszla opuchlizna, ból gardła i ucha. Moja dentystka jest juz na urlopie a inni nie chca mnie przyjąć. Prosze o porade.

Witam serdecznie,

Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego lub jeżeli to nie możliwe to u innego stomatologa. Lekarz na podstawie badanie klinicznego i diagnostyki RTG oceni sytuację i jeżeli to potrzebne zastosuje odpowiednie leczenie.