Czy mogłam zaszkodzić dziecku, stosując w ciąży tran?

Witam, właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży, od trzech miesięcy brałam tran w składzie jest witamina A w dawce 300ug ekwiwalentu retinolu. Co wynosi 38% dziennego zapotrzebowania. Czy mogłam zaszkodzić dziecku??? Co mam teraz zrobić? Proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie powinno się nic wydarzyć, ani zaszkodzić dziecku, w ciąży witamina A także jest potrzebna tylko nie w dużych dawkach, ta która pani podała jest w normie. Teraz proszę przyjmować witaminy dla kobiet w ciąży.
Pozdrawiam