Czy mogło dojść do uszkodzenia po operacji przepukliny?

Witam jestem 3 tygodnie po operacji przepukliny pachwinowej zapomniało mi się i podniosłem córkę waga 30 kg strasznie mnie zapiekło w pachwinie czy mogła mi się odkleić siadka lub coś innego się stać trochę pobolewa ale niejest to jakiś Wielki ból jak mogę sprawdzić czy wszystko jest w porządku czy muszę jechać do szpitala ???

Raczej nic się nie wydarzyło. Takie sytuacje mają miejsce nierzadko i nie powodują zwykle destrukcji wykonanej hernioplastyki z użyciem siatki. Siatka jest zamontowana w przestrzeni przedotrzewnowej i umocowana wielomiejscowo. Nawet jeśli ktoryś ze szwów się poluzuje, to pozostale trzymają, a po kilku tygodniach cała siatka jest przerośnięta tkanką łączną i trzyma się bez szwów.