Czy mogło dojść do złego przeprowadzenia operacji bądź nawrotu przepukliny?

Witam jakieś 6 dni temu miałem operacje przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki jednak dalej czuje jak by jelit tzn przed operacja było ono tak jak by w woreczku jądra po operacji dalej czuje tak samo duże tylko o wiele twardsze czy mogło dojść do złego przeprowadzenia operacji bądź nawrotu przepukliny ?

6 dni po operacji to stanowczo za wcześnie aby oceniać jej efekty. Prawdopodobnie miejsce operacji jest jeszcze obrzęknięte, tkanki powinny wrócić do normalnego stanu po kilku tygodniach.