Czy mogło dojść do zapłodnienia w dni niepłodne i w ostatni dzień miesiączki?

Czy mogło dojść do zapłodnienia w dni niepłodne lub w czasie stosunku w ostatnim dniu okresu?Dowiedziałam się o ciąży niedawno, współżyłam z partnerem 6stycznia, wcześniej 22 grudnia ( to był ostatni dzień miesiączki która rozpoczela sie 17 grudnia).Jesli dobrze liczę ,dni płodne w styczniu powinny sie zaczac 25wiec 6 stycznia był okresem niepłodnym. Ktory termin zapłodnienia jest bardziej realny?Grudzień czy styczeń?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie podała Pani informacji ile trwa Pani cykl miesiączkowy i czy jest regularny. Bez tych danych nie można oszacować kiedy miała miejsce owulacja.