Czy mój ból głowy to zwykła migrena czy coś poważnego?

Witam jestem Artur mam 25lat. Moja dolegliwość polega na bólu głowy od jakiegoś czasu , boli mnie z prawej strony z przodu tak jakby nad skronią ( ból nasila się przy wykonywaniu ruchu fizycznego , gdy jest głośno i jak świeci mocne światło ) Z 10 lat temu miałem wypadek w którym odniosłem uraz wstrząśnienie mózgu. Moje pytanie brzmi czy to jest zwykła migrena czy coś poważniejszego i muszę udać się do lekarza ? Pozdrawiam

Może to byc po prostu ból głowy migrenowy, klasterowy - najlepiej konsultować się bezpośrednio z neurologiem. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.