Czy mój narzeczony może mieć obniżony poziom testosteronu?

Dzień dobry, mam pewien problem. Mój narzeczony przeszedł zapalenie jądra i najądrza, dwukrotnie na antybiotykoterapii, natomiast podczas tej choroby jak i po niej spadła mu dość mocno ochota na seks, praktycznie nie ma jej wcale, ponadto często traci humor, jest inny niż był. Zaczęłam się zastanawiać co mogła spowodować ta choroba, ze spadł popęd seksualny i postanowiłam trochę poczytać, ze może to być obniżony poziom testosteronu, czy to jest możliwe??

Witam,

należy zbadać poziom testosteronu, proszę porozmawiać szczerze z narzeczonym, możliwe, że martwi się swoim stanem zdrowia, czuje niepokój, obniża się jego nastrój, który wpływa na zachowanie. Możliwe, że Pani narzeczony potrzebuje wsparcia psychoterapeutycznego.
Pozdrawiam serdecznie