Czy moj zab nadaje sie do leczenia?

Witam, mam pytanie czy moj zab nadaje sie do leczenia? I czy mozliwe jest zalozenie lekarstwa lub fleczera? Mam dziure w zebie i wydaje mi sie że miazga zeba jest jakby troxhe wyżej, czesc zebiny sie wyruszyła, ale jeszcze połowa jest. Zab czasem pobolewa, myje regularnie zeby i dodatkowo po kazdym jedzieniu plucze zeby woda. Boje sie isc do dentysty bo boje sie ze nje ma szansy na urayowanie tego zęba. Prosze o jakąś radę i czy jest mozleiwe jakies leczenie?

Witam
Unikając wizyty u dentysty zmniejsza Pani szansę na uratowanie tego zęba. Na podstawie samego opisu cięzko jest określić w jakim stanie jest ząb i jakiego leczenia będzie potrzebował.
Pozdrawiam,
Katarzyna Kochańczyk