Czy ból oznacza zatrucie zęba?

Witam 28wrzesnia piątek bylam u dentysty bolal mnie ząb. Doktor mi zrobil ale w poniedziałek znow sie tam zjawilam bo bylo jeszcze gorzej pani mi poprawiła usunęła nerwy z zeba i go zatrula wczoraj 8 pazdziernika dopiero przestalo mnie bolec. Dzisiaj 9 pazdziernika wypadla mi trutka tak zwany opatrunek z zeba . Widać dziurke gdzie byl zalozony opatrunek na bokach i w srodku widac jeszcze ta truciznę. Dodam że zab mnie nie boli tylko mam taki posmak jak by miety w ustach . Wizyte mam 23 października czy moge poczekać do tego czasu?. Czy to ze nie boli oznacza ze zab już jest zatruty ?? Czy zab juz nadaje sie do założenia tak zwanej blomby.. dodam jeszcze ze bolala bardzo a teraz nic.. czy z tego wzgledu ze mam ubytek teraz w tym zebie beznolesny albo ze połknęłam to cos mi grozi ? Bardzo proszę o zrozumiałą odpowiedz

Witam
Zatruwanie zęba jest nieprawidłową metodą leczenia i nie powinno być już stosowane. Jedyną prawidłową metodą leczenia endodontycznego jest leczenie na jednej wizycie w koferdamie i pod mikroskopem. Tylko takie leczenie zapewnia oczyszczenie kanałów i ich prawidłowe wypełnienie w 3D. Jak najszybciej powinna Pani udać się do lekarza zajmującego się leczeniem kanałowym. Dopiero po wypełnieniu kanałów można zęba odbudować i przygotować do protetyki.