Czy moja broda jeszcze się zagęści?

Witam. Jestem mężczyzną i mam 21 lat. Piszę w sprawie mojego zarostu. Otóż od jakiegoś czasu rośnie mi dość ładnie w miejscach jak np. pod nosem, cała bródka, bokobrody. Jednak brakuje mi zarostu w miejscach między bokobrodami a bródką. Jeszcze kilka miesięcy temu na powierzchni polików nie miałem ciemnego zarostu, ale ostatnio się pojawił. Stąd moje pytanie, czy moja broda jeszcze się zagęści tak żebym mógł zapuścić zarost na całej długości szczęki, i do jakiego wieku formuje się ostateczny zarost. Bo nie chciałbym żeby okazało się że mogę liczyć tylko na to co mam teraz.

Dzień dobry Panu,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej, aby mógł zobaczyć stan Pana zarostu i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz