Czy moja ciąża jest bezpieczna?

Dzień dobry Panie Doktorze ! Piszę z takim zapytaniem, robiłam test ciążowy we czwartek 19.05.2016 r. pokazały się 2 wyraźne kreski, w piątek 20.05.2016 r. zrobiłam hcg które wyniosło 2321,6. W sobotę miałam zrobione usg gdzie było widać pęcherzyk ciążowy 4 mm i ciałko żółte. Lekarz wyliczył 3 tyd i 3 dni. Niestety nie było widać zarodka, teraz kolejne usg mam za 3 tygodnie. Proszę o radę, czy wszystko może pójść w dobrym kierunku. Pozdrawiam serdecznie Katarzyna

Proszę być dobrej nadziei. Dopiero zarodek można dokładnie zobaczyć w USG około 6-7 tygodnia ciąży. Proszę teraz prowadzić zdrowy tryb życia.