Czy moja krzywa cukrowa jest powodem do zmartwień?
Witam. Mam 25 lat i jestem w 27 tc. Robiłam dziś (13.09) krzywa cukrowa i nie jestem pewna czy wyniki są w porządku. Wypiłam roztwór z 75g glukozy. Wynik na czczo 67.7 mg/dl. Glukoza po 60 minutach 98.1 mg/dl. Glukoza po 120 minutach 101.9 mg/dl. W maju (12.05) robiłam badanie cukru na czczo i wtedy wynik wynosił 77.2 mg/dl. Oprócz tego w badaniu moczu (13.09) wyszła mi obecność szczawianu wapnia - dość liczna. Bardzo proszę o interpretację wyników.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
Pani wyniki znajdują się w granicach normy, jednak zawsze powinien zapoznać się z nimi lekarz prowadzący, dlatego powinna Pani udać się na wizytę kontrolną.