Czy moja mama może zmienić lek Depakine na inny przy padaczce pourazowej?

Witam mam pytanie mama ma padaczkę poudarową przyjmuje leki depakine chrono 500 od 3 miesięcy a padaczka się nasila częstymi napadami czy można zmienić na inny lek

Lek. Michał Lenard

Leczenie można zmienić (a nawet trzeba, jeśli dotychczasowe leki są nieskuteczne), ale powinno się to odbyć pod kontrolą lekarza prowadzącego. Pozdrawiam!